Bugun...
Bizi izleyin:

    Atasun Evden Eve Nakliyat
  • Firma Yetkilisi: ibrahim şasi
  • Adres: İnkılap Mahallesi, Mehmet Akif Cd. No:23, 35380 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Türkiye
  • Telefon: 02324528288
  • Fax: 02324528288
  • GSM: 05327652521
  • Web: http://www.atasunnakliyat.com.tr/
  • E-Mail: info@atasunnakliyat.com.tr
  • İl / İlçe: İzmir / buca

FİRMA HAKKINDA


 

 

Atasun Evden Eve Nakliye Firması İzmir

 

İzmir nakliyat ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan, Atasun nakliye firması ile sizde sigortalı ve garantili taşıma hizmeti alın. İzmir taşımacılık işlerinizi büyük bir başarı ile yapan, en iyi şehirler arası taşıma firmasıyız.

 

Asansörlü Sistem İle Ev Taşıma

 

Taşınma işlemi ev hanımlarını hem psikolojik olarak hem de beden sel olarak çok fazla yorar. Ev taşıma sırasında tüm eşyaları paketlemek ve ambalajlamak yarı bir deneyin ve uzmanlık gerektiren bir durumdur.

 

 Paketlenen her eşya herhangi bir kaza riskine karşıda alınmış bir önlem niteliği taşımalıdır.  Aksi halde en ufak kazalarda ev sahiplerine ve eşya sahiplerine büyük, küçük, maddi ve manevi kayıplar yaşatabilir. Bunun için İzmir Sigortalı evden eve nakliye hizmetinden ev sahiplerinin mutlaka yararlanması gerekir. Nedeni ise; herhangi bir kazada eşya bedeli geri eşya sahiplerine ödenir.

 

 Yine eşyalarınız, asansörlü olarak taşınır. Asansör hizmeti ise son dönemin en sağlıklı ev taşıma yöntemizdir. En iyi İzmir asansörlü evden eve nakliyat şirketleri arasından nakliye şirketimizi tercih edebilirsiniz.  Firmamız şehirlerarası ve şehirler içi nakliye hizmeti sağlamaktadır.

 

 Şehirler arası nakliyat işlemlerinizde bünyemizden faydalanabilirsiniz.  İzmir şehirler arası ev taşıma firması olarak kullandığımız araç filosu oldukça geniştir ve kişilerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü araca sahibiz.

 

 Araçlarımız özel güvenlik kamaraları ile kontrol alında olup, navigasyon cihazlarımız ile de gidilecek yol en güvenli şekilde tespit edilir. Varılacak noktaya tam zamanında varılır. Yine deneyimli ve uzman ekibimiz, ev sahipleri adına ev toplama ve yeni eve yerleşme işlemini de kısa sürede gerçekleştirmektedir. Sizde Atasun nakliye bünyesinde hizmet alabilirsiniz.

 


VİDEO


https://www.youtube.com/channel/UC70lIPjAl2VorLkUhWwJ2pQ
Bu Firma 4628 defa incelenmiştir.

YUKARI